Jak to funguje?

Terapie biorezonance pro odvykání kouření je založena na práci s frekvencí nikotinu. Biorezonanční přístroj upraví frekvenci nikotinu z nedopalku cigarety a pomocí elektrod tento upravený vzorek vysílá zpět do těla kuřáka. Obrácená frekvence nikotinu vyruší původní nikotinovou frekvenci v těle a tím eliminuje nikotinovou paměť, co pomáhá tělu vrátit se do stavu před závislostí. Proto až 80% našich klientů po absolvování terapie tvrdí, že mají pocit, jako kdyby nikdy nekouřili. Po terapii se nastartuje detoxikace uvolněného nikotinu a tělo se čistí. Právě kvůli této detoxikaci po terapii klesá chuť na cigaretu a abstinenční příznaky mizí.

Jak to probíhá?

Po příchodu k nám vás požádáme o vyplnění krátkého formuláře a pak vás vyzveme, abyste si zapálili vaši poslední cigaretu na naší terásce k tomu určené. Toto je důležitá součást terapie, protože nedopalek z poslední cigarety potřebujeme k antinikotinovému programu.

Pak vás usadíme do pohodlného křesla, kde vám při působení biorezonančních frekvencí vše dopodrobna vysvětlíme. Od začátku sezení jsou použity elektrody, které pomáhají dopravovat potřebné frekvence do vašeho těla.

Toto je úplně ta nejpříjemnější část celého procesu. V této části terapie se nejenom zbavíte fyzické závislosti na nikotinu a chuti na cigaretu, ale také si skvěle odpočinete (mnoho našich klientů si tady hezky zdřímne) a zregenerujete.

Je to díky frekvencím, které pomáhají rovněž odbourávat z vašeho těla stres.

Na závěr dostanete biorezonanční kapičky a biorezonanční čip pro podporu prvních dnů po terapii. Kapičky obsahují pouze vodu a biorezonanční frekvence a biorezonanční čip se ženám lepí dva palce pod pupek a u mužů na záda. 

 

Terapie je zcela bezbolestná. Frekvence jsou totiž jemné a většinou je člověk vůbec nevnímá. V naší ordinaci využíváme moderní biorezonanční přístroj BICOM OPTIMA.

Sezení trvá zhruba 50 – 60 minut a při relaxaci si většina našich klientů hezky odpočine. To je důsledkem jak příjemného prostředí a hudby, také frekvencí, které kromě eliminaci nikotinové závislosti napomáhají snižovat stres a harmonizovat tělo.

Chci se objednat 👇