Před terapií

Před absolvováním naší terapie je vhodné v první řadě dodržovat pitný režim. Popíjejte nejlépe obyčejnou vodu pokojové teploty (nebo bylinkové čaje) alespoň jeden den před terapií.

Ráno v den terapie již nepijte kávu a dobře se nasnídejte.

Na terapii si vezměte nevykouřenou cigaretu sebou.

Až do samotné terapie je možné kouřit, tak jak jste zvyklí doposud.

Po terapii

Po terapii radíme klientům, aby dodržovali následující pravidla:

  1. Dodržovat pravidelný pitný režim.

Toto je asi ten nejdůležitější předpoklad k úspěchu. Voda totiž pomáhá vodit frekvence a taky napomáhá odvádět při terapii uvolněný nikotin z těla. Doporučujeme pít rozumné množství tekutin, nejlépe obyčejnou, nesycenou vodu pokojové teploty, nebo bylinkové čaje.

  1. Vitamin C

Vitamin C napomáhá při detoxikaci v těle, a proto jej doporučujeme pravidelně tělu dodávat, nejlépe samozřejmě v denní stravě.

  1. Omezit konzumaci kávy a alkoholu

Jako další pravidlo pro úspěšnou terapii doporučujme omezit konzumaci alkoholu a kávy a to po dobu alespoň jednoho týdne. Ze zkušenosti víme, že mnoho kuřáků má popíjení kávy spojeno právě s kouřením a proto se většina z nich už před terapii kávy na jistý čas vzdát. Podobně je to s alkoholem. Omezení kávy a alkoholu je ale také dobré kvůli ledvinám a játrům, které budou mít po terapii hodně práce s již zmíněnou detoxikací a proto je rozumné jim nepřidávat další práci ve formě nadměrného užívání alkoholu a kávy.

Když už si kávu nebo skleničku alkoholu dopřejete, nezapomínejte přitom pít vodu.

  1. Snažte se vyhýbat společnosti jiných kuřáků

Toto pravidlo doporučujeme, protože z naší praxe víme, že někteří klienti se vracejí potom, jak nedokázali odolat pokušení, které se jim naskytlo v přítomnosti jiných kuřáků, nebo v zakouřeném prostředí. Proto doporučujeme, abyste se těmto pokušením vědomě vyhýbali. A to po dobu alespoň jednoho měsíce.

Jako podporu v prvních dnech po terapii pro naše klienty nabízíme přírodní produkty pro lepší zvládnutí jejich prvních dnů bez cigarety. Jsou to bylinné směsi a bylinný čaj, které napomáhají lépe zvládat stres a podrážděnost a předcházet neschopnosti pravidelného vyprazdňování.

Bylinná směs pro pány
Eliminuje podrážděnost a nervozitu

Bylinná směs pro všechny.
Reguluje stolici, působí na zácpu pomáhá při hubnutí.

Tyto produkty jsou k dostání u nás v ordinaci, nebo si je můžete objednat na jednom z našich kontaktů.